Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0