Series
Ratings
26
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
SignRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0