Titles you rated
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5- The Most Beautiful Goodbye in the WorldRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 2.0
Mad DogRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.5