Titles you rated
SwallowRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Marvin's RoomRated ★ 3.0
April SnowRated ★ 3.0
Malcolm XRated ★ 4.0
Amores perrosRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 3.5
Broken FlowersRated ★ 4.5
ConvictionRated ★ 4.0
The Merchant of VeniceRated ★ 3.0
My Life as a DogRated ★ 3.0
RevivreRated ★ 3.0
CapoteRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 3.5
AzoomaRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 4.5