Movies
Ratings
65
BlindnessRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
UnforgettableRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Sound of a FlowerRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0