Movies
Ratings
654
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 0.5
The MatchRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
A Prayer Before DawnRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0