Movies
Ratings
1266
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
Apt PupilRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0