Series
Ratings
229
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 3.5
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Eye Love YouRated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5