Titles you rated
HarmonyRated ★ 0.5
The Classified FileRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0- WishRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Spirits' HomecomingRated ★ 1.5
SilencedRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 1.5
King and the ClownRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 2.0
PunchRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0