Series
Ratings
120
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- No Bad DaysRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
JugglersRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.5