Movies
Ratings
83
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
MotherRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0