Series
Ratings
84
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
BansheeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.5- Marco PoloRated ★ 3.5
FringeRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
RevengeRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0