Titles you rated
 One More Happy EndingRated ★ 3.5 One More Happy EndingRated ★ 3.5
- FamilyRated ★ 4.0
 The Slave HuntersRated ★ 4.0 The Slave HuntersRated ★ 4.0
 Dream High 2Rated ★ 2.0 Dream High 2Rated ★ 2.0
 Dream HighRated ★ 3.0 Dream HighRated ★ 3.0
 SignRated ★ 4.5 SignRated ★ 4.5
 Descendants of the SunRated ★ 4.5 Descendants of the SunRated ★ 4.5
 Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5 Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5 I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
 Bad GuysRated ★ 3.5 Bad GuysRated ★ 3.5
 My Love From Another StarRated ★ 4.5 My Love From Another StarRated ★ 4.5
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 4.0 She Was PrettyRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 4.5 Reply 1988Rated ★ 4.5