Titles you rated
End of WinterRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
Sad MovieRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5- Glittering HandsRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 1.5
The King of JokguRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Last PresentRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
TimeRated ★ 0.5
JFK: THE LOST BULLETRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 1.5
ChampRated ★ 3.0