Movies
Ratings
17
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 0.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5