Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 3.5
- Good PeopleRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
My Secret TerriusRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5