Series
Ratings
130
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5- Black BulletRated ★ 2.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.5
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0