Series
Ratings
26
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5