Titles you rated
- a Swinging SingleRated ★ 2.5
The PromiseRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Thorn BirdsRated ★ 3.5
Two MothersRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0- Flames of DesireRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 3.5
Goddess of MarriageRated ★ 2.5
StyleRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
City HallRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 1.0
True BloodRated ★ 2.0
True BloodRated ★ 2.0
True BloodRated ★ 2.0