Movies
Ratings
268 Last HolidayRated ★ 5.0 Last HolidayRated ★ 5.0
 Our TimesRated ★ 4.0 Our TimesRated ★ 4.0
 The WailingRated ★ 4.0 The WailingRated ★ 4.0
 AnastasiaRated ★ 4.0 AnastasiaRated ★ 4.0
 Pretty WomanRated ★ 4.0 Pretty WomanRated ★ 4.0
 The ServantRated ★ 2.5 The ServantRated ★ 2.5
 The Sound of MusicRated ★ 4.0 The Sound of MusicRated ★ 4.0
 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0 The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
 The Little MermaidRated ★ 5.0 The Little MermaidRated ★ 5.0
 If OnlyRated ★ 3.5 If OnlyRated ★ 3.5
 My Little BrideRated ★ 2.5 My Little BrideRated ★ 2.5
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 Sleeping BeautyRated ★ 3.0 Sleeping BeautyRated ★ 3.0
 Monte CarloRated ★ 3.5 Monte CarloRated ★ 3.5
 The UninvitedRated ★ 3.0 The UninvitedRated ★ 3.0
 Annie HallRated ★ 4.0 Annie HallRated ★ 4.0
 Nobody Loves MeRated ★ 4.0 Nobody Loves MeRated ★ 4.0
 Sleepless in SeattleRated ★ 3.5 Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
 The Ugly TruthRated ★ 4.5 The Ugly TruthRated ★ 4.5
 The Red ShoesRated ★ 3.0 The Red ShoesRated ★ 3.0