Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.0
RangoRated ★ 3.0
Flushed AwayRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.0
The LoraxRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Night and DayRated ★ 4.0