Titles you rated
SKY CastleRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0- Flames of DesireRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0