Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No More BetsRated ★ 3.5
Railroad ManRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
MunichRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Beverly Hills CopRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
Jerry & Marge Go LargeRated ★ 4.0