Movies
Ratings
361
ExitRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
GeostormRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
DownfallRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0