Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Freakier FridayRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Night Before the StrikeRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5