Titles you rated
MasterRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 4.5
ChawRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5