Series
Ratings
20
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0