Series
Ratings
384
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5- 5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 2.5
My Country: The New AgeRated ★ 2.5
The Great Escape 2Rated ★ 2.5
The VeilRated ★ 2.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Joy of Conversation 3Rated ★ 3.0
Joy of Conversation Season 2Rated ★ 3.0