Series
Ratings
50
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
GiantRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
A Man Called GodRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0