Series
Ratings
45- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0