Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 0.5