Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
My Sibling's RomanceRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0- EXchange Season 3Rated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
Find Me in Your MemoryRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5