Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0