Titles you rated
The Great DoctorRated ★ 2.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0