Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0