Series
Ratings
40
The K2Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5