Movies
Ratings
56
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5