Movies
Ratings
669
DunkirkRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
TaxiRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0