Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Somehow 18Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0