Movies
Ratings
134
Loving VincentRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5
The WaveRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5