Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5