Series
Ratings
31- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 4.5
The ActRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0