Titles you rated
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0