Movies
Ratings
934
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
FrankensteinRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0- I KILL URated ★ 1.5
WeaponsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The UnionRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
Curry & Cyanide: The Jolly Joseph CaseRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Where to Invade NextRated ★ 3.5
PiggyRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Vampires vs. the BronxRated ★ 2.5