Titles you rated
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0