Series
Ratings
36
RoadkillRated ★ 4.0
LutherRated ★ 3.5
The Thick of ItRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Heroes In Harm's WayRated ★ 0.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.0