Movies
Ratings
14
No Longer HeroineRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5