Series
Ratings
56- FamilyRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5