Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0