Titles you rated
Miss AmericanaRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
The FallingRated ★ 3.5
The SnobRated ★ 3.0
White LieRated ★ 3.0
SwallowRated ★ 3.5
Twilight GangstersRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The SonRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.0- VerandaRated ★ 4.5
GrandmaRated ★ 3.5
Jesus HospitalRated ★ 4.0